29 квітня 2026 10:32

Загальний призовий фонд на ЧС-2026 збільшено до майже 900 млн доларів

Рада ФІФА провела засідання перед 76-м Конгресом ФІФА у Ванкувері, Канада, місті-господарі ЧС-2026, за 44 дні до початку турніру.


Враховуючи комерційний успіх флагманського чоловічого турніру ФІФА, Рада ФІФА погодилася збільшити ресурси, що будуть розподілені між усіма 48-ма командами-учасницями, ще на 15%, до загальної суми 871 мільйон доларів США. Збільшений фонд буде розподілено наступним чином:

Кошти на підготовку: збільшення з 1,5 мільйона доларів США до 2,5 мільйона доларів США.
Кошти на кваліфікацію: збільшення з 9 мільйонів доларів США до 10 мільйонів доларів США.

Додаткові виплати для команд: субсидії на витрати на делегування команд та збільшення асигнувань на квитки команд на загальну суму понад 16 мільйонів доларів США

Залишок доходів буде перерозподілено назад у світовий футбол на користь та через усі 211 асоціацій-членів ФІФА.

"ФІФА пишається тим, що перебуває у найміцнішому фінансовому становищі за всю свою історію, що дозволяє нам допомагати всім нашим асоціаціям-членам безпрецедентним чином. Це ще один приклад того, як ресурси ФІФА реінвестуються у гру", – заявив президент Інфантіно.