22 квітня 2026 10:19
Муньос може повернутися до "Реалу" влітку – у вінгері також зацікавлена "Барселона"
"Реал" зацікавлений в активації зворотного викупу вінгера "Осасуни" Віктора Муньоса, повідомив The Athletic.
За інформацією джерела, у стані мадридців дуже цінують свого вихованця та існує реальний шанс на його повернення влітку, незважаючи на те, що клуб зазвичай не розглядає можливість викупу екс-гравців після одного сезону в іншій команді.
Однак поки що «Реал» не повідомив про наміри активувати зворотний викуп Віктора ні гравця, ні «Осасуну».
Також у Муньосі зацікавлена «Барселона» та неназвані клуби АПЛ. Джерела близькі до вінгера вважають, що саме в каталонському клубі він може мати найкращий шлях до елітної гри.
"Реал" продав іспанця за 5 мільйонів євро влітку 2025 року. Цього сезону 22-річний футболіст відзначився 6 голами та 5 асистами за «Осасуну» та встиг дебютувати за збірну Іспанії, де вже забив.
Коментарі
Увійдіть в систему
або
Зареєструйтесь
