"Дуже хочу, щоб "Динамо" потрапило до єврокубків". Михайличенко впевнений, що команда буде у трійці призерів УПЛ
Колишній головний тренер "Динамо" Олексій Михайличенко оцінив шанси київської команди потрапити до зони єврокубків.
- Чи зможе "Динамо", на вашу думку, в цьому сезоні потрапити в зону єврокубків?
- Я дуже цього хочу. Я ще тоді казав, що ця боротьба загостриться, тому що ЛНЗ теж втрачає бали, і ще є шанс. Мене, чесно кажучи, вже здивував початок цього року ЛНЗ, те, що вони беруть свої очки, але у них зараз вирішальний етап.
Мені все ж таки здається, що "Динамо" буде в трійці. Я не тільки цього хочу, але й бачу, що це можна. Хоча ми бачимо, що Пономаренко зараз пропустить одну гру.
- В "Динамо" ще в цьому сезоні є велика вірогідність потрапити в єврокубки через Кубок України. Ви вважаєте київське "Динамо" фаворитом цьогорічного розіграшу?
- Після цього жеребкування? Так. Я гадаю, що для багатьох, мабуть, це так і буде, так і вважають. "Металіст 1925" - "Динамо" Київ - це буде. Але на мій погляд, з усією повагою до "Металіста 1925", те, що я бачу навіть після Нового року... Хоча розумієш, Кубок - це як Кубок. Якщо ми бачили англійські Кубки, як грають "Манчестер Сіті" - "Ліверпуль" 4:0 - це все непередбачувано. Але все-таки невелику перевагу я віддам "Динамо" Київ.
- А є ще другий момент. З усієї поваги до "Буковини".
- Так.
- Ви вважаєте, що для "Динамо" - це більш вдалий жереб, ніж якби "Динамо", наприклад, зустрілось у півфіналі з "Металістом 1925"? Тому що на сьогоднішній день, те що я бачу по роботі Сергія Шищенка в "Буковині" і по їхніх результатах в Першій лізі, "Буковина" дуже конкурентноспроможна команда, і я вважаю, що не буде легко "Динамо".
- Я теж бачу і вважаю, що [Буковина] гідна Премьер-ліги і гратиме в наступному сезоні в Премьер-лізі, але все одно їй буде потрібне підсилення і не одне. Тому що ми це бачили на рівні Першої ліги, - сказав Михайленко.
