14 квітня 2026 08:46

Батьківська компанія "Челсі" відзвітувала про збитки в £630 млн

Батьківська компанія «Челсі» відзвітувала про збитки в £630 млн, повідомляє Football.London.


Відповідний збиток було зафіксовано за 12-місячний період, що закінчується 30 червня 2025 року, зазначає джерело.

BlueCo — очолюваний Тоддом Белі консорціум, який у травні 2022 року придбав лондонський клуб за £4,25 млрд. Компанія також повністю володіє французьким «Страсбургом», і між двома командами налагоджена тісна співпраця, причому не тільки в плані гравців — у січні з французького колективу.

Як було підраховано, у середньому Белі та партнери втрачають по £10,4 млн на тиждень на своїх футбольних клубах — сумарний збиток BlueCo з моменту купівлі «Челсі» перевищив уже £1,6 млрд.

Раніше у квітні «Челсі» звітував про рекордні для всієї англійської Прем'єр-ліги збитки — £262,4 млн, до сплати податків.