9 квітня 2026 22:50
"Арсенал" обговорив із Артетою продовження контракту. Мікель виграв Кубок і два Суперкубки Англії за 7 сезонів на чолі команди
"Арсенал" збирається укласти з Мікелем Артетою новий контракт.
Дійсна угода з іспанським фахівцем закінчується влітку 2027 року.
За даними ВВС, клуб уже розпочав переговори з головним тренером, і вони проходять у позитивному ключі. При цьому всі сторони погоджуються, що основну роботу над цим питанням потрібно відкласти до кінця сезону.
І керівництво «канонірів», і сам Артета погоджуються продовжити договір. При цьому Мікелю хотілося б отримати гарантії того, що боси продовжать вкладатися в команду на рівні, який необхідний для збереження конкурентоспроможності.
Наразі тренер заробляє 10 млн фунтів на рік, ще 5 млн йому приносить кожне потрапляння до Ліги чемпіонів. Очікується, що зарплата зросте і стане ближчою до тієї, що отримує Пеп Гвардіола в Манчестер Сіті (20 млн на рік).
Коментарі
Увійдіть в систему
або
Зареєструйтесь
