7 квітня 2026 18:26
Тюрам — про перший гол із лютого: "Дев'ятий номер "Інтера" не може не забивати три місяці"
Нападник "Інтера" Маркус Тюрам висловився про те, що перервав свою безгольову серію із восьми ігор. У неділю, 5 квітня, форвард відзначився у матчі 31 туру Серії А з «Ромою» (5:2).
«Так, нападник має забивати. «Дев'ятка» «Інтера» не може залишатися без голів… Ви сказали лютий? Але зараз квітень. Я не забивав із лютого? Три місяці? Дев'ятий номер "Інтера" не може не забивати три місяці.
Намагаюся допомагати команді чим можу. Так, у мене був спад, і сподіваюся, що це більше не повториться і я зможу допомогти команді, зокрема голами», – наводить слова Тюрама журналістка Даніель Марі в соціальній мережі Х.
У нинішньому сезоні 28-річний нападник провів 37 матчів у всіх турнірах, у яких відзначився 13 голами та сімома результативними передачами.
Коментарі
Увійдіть в систему
або
Зареєструйтесь