23 березня 2026 17:43

Олександр ПІХАЛЬОНОК: "Я дуже добре відчував на полі Довбика, але з Пономаренком може бути ще краще"

Півзахисник "Динамо" Олександр Піхальонок розповів про взаємодію на полі з форвардом киян Матвієм Пономаренком.


- Кажуть, ваша взаємодія з Матвієм Пономаренком чимось нагадує ваш тандем з Довбиком у "Дніпрі-1". Ти можеш про це розказати, як вважаєш ти?

- З Пономаренком ще треба багато... Не те що багато, ще потрібен час, щоб ще більше зігратися. Так, я його добре відчуваю, і тому просто потрібен час.


А з Довбиком я три роки десь грав, і тому я вже в кінці його дуже гарно відчував. Тому з Пономаренком потрібно ще трохи часу. Я думаю, якщо пройде ще певний проміжок, то буде ще краще", - зізнався Піхальонок на ютуб-каналі "Взбірна".