19 лютого 2026 11:43
Луїзао ображали за підтримку Вінісіуса: "Мене називали мавпою та юдою в соцмережах. Це боляче, але ти нічого не можеш зробити. Ось чому я вважаю Віні героєм"
Колишнього капітана «Бенфіки» Луїзао зазнав образ після того, як підтримав Вінісіуса Жуніора.
У вівторок "Реал" переміг "Бенфіку" з рахунком 1:0 у стикових матчах за вихід до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. У ході матчу вінгер мадридців Вінісіус сказав арбітру Франсуа Летексьє, що Джанлука Престіанні назвав його «мавпою», прикривши рот футболкою. Форвард «Бенфіки» згодом заявив, що не ображав бразильця на расовому ґрунті. УЄФА розпочав розгляд цього інциденту.
Коментуючи цей інцидент, Луїзао заявив: «Соромно за расизм Престіанні, потрібно бути гідним носити цю футболку. Його слова – брехня, я знаю правду з досвіду».
«Мене ображали в соціальних мережах, називали мавпою, юдою та казали, що ноги моєї більше ніколи не буде на стадіоні. Футболка "Бенфіки" - моя друга шкіра!
Мене це засмучує, особливо коли ми займаємо позицію щодо чогось такого серйозного... Ось чому я вважаю Віні героєм і взірцем для наслідування у боротьбі з забобонами, з расизмом. Це завдає глибокого болю, ти відчуваєш це, але не можеш нічого зробити, не можеш діяти.
Я просто сподіваюся, що Європа, яка є взірцем для наслідування, також стане взірцем для наслідування у боротьбі з расизмом», – сказав Луїзао в ефірі ESPN.
Коментарі
Увійдіть в систему
або
Зареєструйтесь
