У ФІФА терміново розглядають питання з вірогідним переходом форварда "Динамо"
Нападник "Динамо" Владислав Бленуце перейде в бухарестське "Динамо", лише якщо дозвіл на це дасть ФІФА. Румуни вже звернулися до цієї організації.
"Бухарестське "Динамо" сподівається отримати виняток від ФІФА для підписання контракту з Владиславом Бленуце. Футболіст цього сезону грав за дві команди – "Динамо" та "Крайову", і не має права грати за третій клуб.
Адвокати Бленуце намагаються визнати його виступ за "Крайову" недійсним, оскільки "Крайова" була виключена зі змагань Румунською федерацією футболу, а всі її результати анульовані.
Румунська федерація футболу направила запит до ФІФА та очікує на відповідь найближчими днями. Справу Бленуце передано до Комітету зі статусу гравців для термінового розгляду, щоб гравець міг покинути Україну та приєднатися до клубу з Бухареста", - зазначає іноземна преса.