25 грудня 2025 10:50

Федір Задорожний увійшов до числа кращих пенальтистів-бомбардирів першості U-19

В ході першої частини сезону 2025/26 у першості U-19 відбулися зміни в списку кращих пенальтистів-голеадорів. Федір Задорожний ("Динамо") у матчі з "Кривбасом" збільшив кількість своїх реалізованих пенальті до 6-ти і за цим показником розділяє 12—17 місця в історичному реєстрі.


Очолює рейтинг півзахисник "Дніпра" Дмитро Вергун, в активі якого 10 голів з "позначки" — після 12-ти ударів.


Відзначимо і Віктора Цуканова ("Шахтар"), який у цьому сезоні голів з пенальті ще не забивав, але раніше реалізував 7 пенальті.


Змінилися і рейтинги кращих пенальтистів-бомбардирів окремих клубів. Захарій Захарків 3 рази влучно пробивши з "позначки", повторив клубний рекорд "Колоса", який належав Станіславу Ковалю, а Кіріл Корх став новим рекордсменом "Оболоні" — 3 голи.


За весь час проведення першості U-19 пробивалося вже 964 пенальті, з яких реалізовано було 728. Пробивали їх 456 футболістів з 40-ка клубів.