15 грудня 2025 18:16
Президент "Реала" Перес: "Ми дуже раді майбутньому нашого клубу"
Президент мадридського «Реала» Флорентіно Перес напередодні Нового року розкритикував Королівську іспанську футбольну федерацію (RFEF) та Ла Лігу за безкарність «Барселони» у справі Негрейри, після чого відзначив успіхи свого клубу.
«І незважаючи на цю дуже сумну ситуацію для всіх [ситуація «Барселони» у справі Негрейри] дуже раді майбутньому нашого клубу. Ми є свідками завершення реконструкції стадіону «Сантьяго Бернабеу», яким захоплюються усі, хто його відвідує. Історичний матч НФЛ продемонстрував світові ентузіазм, викликаний перетворенням "Бернабеу", який тепер став однією з найбільших авангардних ікон спорту та однією з головних туристичних визначних пам'яток Мадрида. Пишаємося тим, що можемо зробити свій внесок у престиж нашого міста та нашої країни за допомогою цього стадіону.
І на закінчення. Від імені ради директорів мадридського «Реала» і від себе особисто бажаємо вам та вашим сім'ям щасливого Різдва та Нового року, який принесе всім здоров'я, щастя та професійні успіхи», – наводить слова Переса офіційний сайт «вершкових».
Раніше матч регулярного чемпіонату Національної футбольної ліги (НФЛ) між клубами "Вашингтон Коммандерс" та "Майамі Долфінс" пройшов на домашній арені мадридської команди "Сантьяго Бернабеу".
Коментарі
Увійдіть в систему
або
Зареєструйтесь