9 грудня 2025 17:05
Голова Федерації футболу Ірану про присвячений ЛГБТ матч на ЧС: "І ми, і Єгипет протестуємо. Це нерозумне рішення, покликане підтримати певну групу"
Президент Федерації футболу Ірану Мехді Тадж висловився про ситуацію навколо присвяченого ЛГБТ матчу на чемпіонаті світу.
Нагадаємо, до жеребкування чемпіонату світу 2026 року організаційний комітет Сіетла оголосив, що запланований на 26 червня матч турніру буде присвячений ЛГБТ. На момент анонсу не було відомо, які збірні зіграють у матчі. Після жеребкування стало відомо, що цього дня у Сіетлі зіграють збірні Ірану та Єгипту.
У Єгипті гомосексуальні стосунки заборонені. В Ірані максимальне покарання за гомосексуальні стосунки – страта.
«І ми, і Єгипет висловили протест із цього питання. Це нерозумне рішення, яке покликане підтримати певну групу, що ми обов'язково обговоримо», – сказав Тадж.
Коментарі
Увійдіть в систему
або
Зареєструйтесь