8 грудня 2025 21:31

Журналіст: "Не виключаю, що на "Фіорентину" Костюк також випустить молодь. Вони мають показати себе на такому рівні"

Журналіст Ігор Циганик вважає, що у четвер в матчі з "Фіорентиною" можуть зіграти ті ж футболісти "Динамо", що перемагали "Кудрівку".


"Я не виключаю можливості, що у порівнянні з тими футболістами, які вийшли на "Кудрівку", я не думаю, що особливо якісь зміни будуть. Я думаю, що ті самі футболісти і вийдуть. А це практично молодь. І оця молодь, вона повинна показати, на що вона здатна на рівні "Фіорентини".

Зараз на даному етапі у "Фіорентини", навіть на останньому місці, футболісти, які там є, вони за класом, як на мене, на сьогоднішній момент вищі за всіх футболістів, які є в київському "Динамо", але чи в потенціалі вони є сильніші?

Можливо, тут якраз треба проявляти свій потенціал. Я хочу побачити оцей склад. Я хочу побачити цю гру. Я хочу побачити цю інтригу. Я хочу побачити це бажання. Тоді можна буде про щось говорити. Це хороше випробовування для Костюка", - заявив Циганик на власному ютуб-каналі.