8 грудня 2025 14:23
Екс-динамівець Велетень пропустить мінімум 4, а можливо, і 6 місяців
Асистент головного тренера «Полісся» Сергій Кравченко розповів про стан здоров’я Владислава Велетня і Бориса Крушинського.
- Було враження, що Крушинський попросив заміну (у матчі з «Рухом» - прим.), тримаючись за задню поверхню стегна. І чи можете привідкрити занавісу, що саме сталося з Велетнем?
- У Велетня, на жаль, дуже серйозна травма. Він пропустить мінімум 4, а можливо й 6 місяців. Там і перелом, і порвані зв’язки. Не вдаватимусь у медичні терміни, але це дуже велика втрата для нас.
Хотіли подарувати йому перемогу для настрою, але, на жаль, не вийшло. Бажаємо йому якнайшвидшого відновлення. В такому моменті, на тренуванні, без жодного контакту, але таке, на жаль, трапляється.
Щодо Крушинського — так, було невелике ушкодження задньої поверхні стегна. Ми його поберегли, тим більше заміна була запланована. Нічого серйозного. Якщо говорити про кадрову ситуацію, Андрієвський пропускає матч з «Карпатами», а загалом більше ніхто, хто мав загрозу дискваліфікації, не має пропускати, - сказав Кравченко.
Коментарі
Увійдіть в систему
або
Зареєструйтесь