Легендарний динамівець Михайличенко прибув у Нью-Йорк. Відома причина
Сьогодні до Нью-Йорка прибув один із представників зіркового складу київського "Динамо" і збірної СРСР другої половини 80-х – початку 90-х років Олексій Михайличенко.
Мета його візиту – участь у традиційних заходах, що проводяться Асоціацією ветеранів спорту США у найбільшому місті північноамериканського континенту – Меморіалі Валерія Лобановського і "Олімпійському балі" (12 і 13 грудня відповідно).
У програму перебування Михайличенка, ретельно сформованою засновником згаданих заходів Едвардом Лучіним, входять зустрічі із колишніми футболістами та представниками інших видів спорту, а також вболівальниками. Крім того, наш знаний співвітчизник матиме можливість бути почесним гостем на одному з матчів чемпіонату МЛС.
Ідея запросити Олексія Михайличенка виникла не випадково. Це рішення було прийнято спільно з керівниками футбольної Академії BridgeView Soccer Олегом Сарумовим та Ельшаном Гамбаровим. Адже Михайличенко – людина, яка впродовж багатьох років була підопічним Валерія Лобановського – як у "Динамо", так і у збірній СРСР, працювала і у його тренерському штабі.
Саме Михайличенко очолив київську команду після того, як легендарний тренер відійшов у засвіти. Тож його поява на Меморіалі Лобановського є особливою, знаковою. Особа Олексія Михайличенка має неабияке значення і для чергового "Олімпійського балу", на якому збираються зірки спорту минулих років. У 1988 році він у складі збірної СРСР став володарем золотої медалі на Олімпійських Іграх у Сеулі.


