4 грудня 2025 16:44
1

Талант, за якого треба боротися. Що відомо про гравця "Олімпіакоса", котрий може опинитися в "Динамо"

Вчора стало відомо, що гравець грецького "Олімпіакоса" Юрій Фербей може стати гравцем "Динамо".


Про хлопця не так багато інформації у мережі, але дещо зібрати все ж вдалося. Отож, зараз Фербею 17 років і в "Олімпіакосі" він переважно виступав на позиції півзахисника, хоча ще минулого року діяв також у якості форварда. Окрім "Динамо", Юрієм цікавляться також ЛНЗ, "Полісся" та "Карпати", тож боротьба за нього буде непростою.


Сам Фербей вже підтвердив свій відхід з "Олімпіакоса". "Настав момент висловити свою вдячність "Олімпіакосу" за ці неймовірні три роки в команді. Щиро дякую всім гравцям, тренерам, лікарям та кожному, хто підтримував мене протягом цього часу. Тепер я готовий розпочати новий етап у своєму житті..." - написав футболіст у соціальній мережі.


Юрій покинув Україну вже після початку повномасштабного російського вторгнення і перебрався до Греції. До цього в Україні Фербей виступав за київські "Динамо", "Восход" і "Атлет".


Останнім часом Фербей виступав за команду "Олімпіакоса" U-19, тож він звик грати разом із старшими за себе хлопцями.


Було б цікаво подивитися на нього в "Динамо", адже хлопець явно не безталанний. Тільки чи захоче він повертатися в Україну, якщо отримає пропозиції з Європи - те ще питання.


Фото - інстаграм Юрія Фербея

Скільки було і ще буде таких талантів. Якщо він покидає Олі і йде не в умовну Барсу, то чи справді він такий за якого треба боротись?
Як приклад, свого часу Суркіс особисто розповідав про Пашко, який той супер талан, як Суркіс його зберіг для Динамо. І що? Відпустив у Польшу)