30 листопада 2025 08:32
Збірна Азербайджану хоче перехопити українського таланта
Асоціація футбольних федерацій Азербайджану значно активізувала спроби залучити до своїх збірних 17-річного півзахисника львівського Руху U-19 Ролана Мустафаєва.
Як повідомляє Azerisport, у Баку прискорили переговори, адже найближчим часом футболіста планують викликати до юнацької збірної України U-19. В Азербайджані ж готові зробити амбітніший крок – надати Мустафаєву місце у збірній U-21. В АФФА спостерігають за футболістом уже більше року, проте сам Ролан досі не ухвалив остаточного рішення щодо зміни футбольного громадянства.
Цього сезону Мустафаєв зіграв дев'ять хвилин за Рух U-19 у матчі Національної ліги. За збірні України U-16 та U-17 він провів п'ять поєдинків та відзначився двома голами.
Ролан виступає за юнацьку команду Руху з літа 2024 року. Він має старшого брата Еміля, добре знайомого українським уболівальникам з виступів за Олександрію, Полісся та Чорноморець. Нині Еміль грає в азербайджанському Сумгаїті та має п'ять матчів за національну збірну Азербайджану. Обидва брати народилися в Кропивницькому, але мають азербайджанське коріння.
Нагадаємо, що національна збірна Азербайджану була суперником підопічних Сергія Реброва у кваліфікації до ЧС-2026.
Фото: ФК "Рух"
Коментарі
Увійдіть в систему
або
Зареєструйтесь


