17 листопада 2025 18:29

Мбаппе вимагає від ПСЖ компенсації на суму 240 млн євро в суді. Клуб у відповідь запросив 180 млн євро відшкодування збитків від гравця

Продовжується розгляд Кіліана Мбаппе з «ПСЖ» з приводу коштів.


Форвард залишив паризький клуб у 2024 році, перейшовши до «Реалу» на правах вільного агента.

Нагадаємо, окрім фінансових вимог, Мбаппе подав на адресу клубу скаргу на психологічний тиск, а також звинуватив «ПСЖ» у примусі до підписання нового контракту у 2023 році – тоді його тимчасово усунули від роботи з основним складом.

На сьогоднішньому засіданні суду стало відомо, що футболіст вимагає від клубу 240 мільйонів євро.

До вимог гравця, подані до Суду з трудових спорів, входять 12,6 млн євро до вирахування податків як компенсація за попереднє повідомлення, 25 млн євро до вирахування податків як законна компенсація за звільнення, 3,6 млн євро як виплата відпускних, 1 млн євро за відпускні, пов'язані із затримкою виплати зарплати4 усунення.

Крім того, йдеться про 17 млн євро заборгованості із зарплати за три місяці з квітня по червень 2023 року, 36,6 млн євро як третю частину підписних бонусів, 1 млн євро премії за етику, 37 млн євро за нерегульовану договором роботу, 37 млн євро компенсації за психологічний тиск, 18 млн євро компенсації за порушення 18 млн євро компенсації за порушення 18 млн євро компенсації за порушення 18 млн євро.

Адвокат Мбаппе просить суд використати як орієнтовну зарплату суму в 14,8 млн євро до вирахування податків.

Адвокат «ПСЖ» у свою чергу перерахував вимоги парижан. Клуб вимагає від Кіліана відшкодування збитків у розмірі 180 мільйонів євро.