Журналіст: "Михавко зацікавив не лише "Марсель", була зацікавленість з боку клубів АПЛ"
Журналіст Ігор Циганик каже, що Тарас Михавко зацікавив "Марсель" та клуби АПЛ.
"Михавко може грати у хорошому чемпіонаті, але зараз у нього найскладніший період. Йому потрібно зараз пройти період дорослішання. Він - молодий хлопчина, який поки в дорослий футбол абсолютно свідомо не перейшов.
У нього є всі дані. У нього дуже світла голова, хороше бачення, ліва нога, він такий напористий львів'янин, галичанин, який не віддасть... Але треба стабільність.
Не хочу зараз говорити про те, продадуть його чи ні. Там дійсно була зацікавленість в ньому і не тільки з боку "Марселя". Була зацікавленість з боку клубів АПЛ. На нього дивляться, за ним стежать. Він - молодий футболіст, який може дати хорошу перспективу.
Всі побачили приклади Забарного та Миколенка, яких купили в "Динамо" за великі гроші, і на них ще заробили. То чому б не брати ще таких футболістів? Це хороша реклама. І Тарас повинен це зараз усвідомити. Зараз за місце в основі "Динамо" треба триматися зубами, ногами, всім, чим хочеш. Ні про що не думати, а виключно про те, щоб зараз стати стабільним футболістом і побудувати собі кар'єру на майбутнє", - пояснив Циганик на власному ютуб-каналі.


