27 жовтня 2025 17:13

Карвахаль: "Чудово бути капітаном "Реала" та обіграти "Барселону", але це лише три очки"

Захисник "Реала" Дані Карвахаль оцінив перемогу над "Барселоною" з рахунком 2:1.


"Це була заслужена перемога, і результат навіть не відображає наших переваг. Це був вирішальний матч із прямим суперником. Ми їдемо з відмінним настроєм та з трьома очками в турнірній таблиці.


Ми чудово грали без м'яча, знаючи, коли потрібно пресингувати, а коли зберігати шикування. Команда майже нічого не дозволила і ми практично не допустили моментів.

Приголомшливо бути капітаном "Реала" та обіграти "Барселону" тут, удома. Однак ми реалісти, і це лише три очки. Сподіваюся, це буде вирішальним наприкінці сезону Ла Ліги, але нам треба продовжувати так само.

Вони [вболівальники] були чудовими. Я хочу подякувати всім уболівальникам, які підтримували нас протягом усього матчу та у найважчі моменти. З того моменту, як ми сіли в автобус, все було чудово, і ця перемога їхня теж. Атмосфера була неймовірною", - запевнив Карвахаль.