16 вересня 2025 12:57
Одинадцять років тому проросійські бойовики вбили воротаря Степана Чубенка
На початку липня понад 25 тисяч людей звернулись до президента з проханням присвоїти звання Героя України Степану Чубенку — підлітку з Краматорська, якого у 2014 році за проукраїнську позицію катували і вбили проросійські бойовики.
За 11 років Степан став символом боротьби і легендою. У рідному місті йому поставили памʼятник, назвали школу на його честь, проводили щорічні футбольні турніри.
У справжній історії життя і смерті Степана досі багато білих плям і питань. Хлопець, який виріс на російських серіалах, віршах Єсеніна і Булгакові, став активістом Майдану.
А його мати, громадянка Росії з промовистим імʼям Сталіна, змусила лідера донецької псевдореспубліки Олександра Захарченка шукати сина, а згодом судити його вбивць.
Фото - Glavnoe.ua
Коментарі
Увійдіть в систему
або
Зареєструйтесь


