29 серпня 2025 17:52

"Фенербахче" домовився про трансфер півзахисника "Бенфіки" Актюркоглу за 22,5+2,5 млн євро

"Фенербахче" домовився з "Бенфікою" про трансфер Керема Актюркоглу, повідомив інсайдер Фабриціо Романо.


За 26-річного турецького футболіста, який може грати на обох флангах атаки, а також у центрі поля, «Фенербахче» заплатить 22,5 мільйона євро як фіксовану суму. Також угодою буде передбачено бонуси у розмірі 2,5 мільйона євро.

Зазначається, що Актюркоглу активно наполягав на переході, звернувшись до «Бенфіки» із проханням посприяти його поверненню до Туреччини.

Нагадаємо, що в середу, 27 серпня, «Бенфіка» обіграла «Фенербахче» (1:0) у матчі-відповіді плей-офф кваліфікації Ліги чемпіонів і вийшла в основний раунд турніру. Турецький клуб восени виступатиме у Лізі Європи.

Актюркоглу у вересні минулого року перейшов із «Галатасараю» до «Бенфіки» за 12 мільйонів євро.


У попередньому сезоні турків забив 23 голи і віддав 15 асистів у 63 матчах, статистика та трансферна історія гравця тут.


Раніше інсайдер Фабриціо Романо повідомляв, що півзахисник "Шахтаря" Георгій Судаков стане гравцем "Бенфіки".


З’явилася інформація, що український футболіст прибув до Португалії.