19 серпня 2025 17:50

Моурінью прокоментував чутки про можливий перехід Неймара у "Фенербахче"

Головний тренер "Фенербахче" Жозе Моурінью відреагував на інформацію про потенційний перехід 33-річного нападника "Сантоса" Неймара до турецького клубу.


«Нічого не було. Не думаю, що йому до цього є справа. Він може сам обирати своє майбутнє та місце, де буде щасливим. Неймар уже виграв найпрестижніший турнір у Європі, він виграв у фінансовому плані в Саудівській Аравії… Навіть не варто думати про ці нулі. Тепер він повернувся до Бразилії, де його пристрасть.


Його, безперечно, більше цікавить сезон, який завершиться чемпіонатом світу. Це неймовірно важливо для нього, адже Неймар так часто стикався із розчаруванням, виступаючи за збірну Бразилії. Думаю, це буде у центрі його уваги», — сказав Моурінью в інтерв'ю Sporty Net.