Український тренер: "Не варто передчасно ховати "Пафос". Шанси в "Динамо" та кіпріотів рівні"
Український тренер Микола Цимбал вважає, що "Пафос" має рівні з "Динамо" шанси у протистоянні в Лізі чемпіонів.
"Порадив би киянам дуже серйозно віднестися до опонента. Не варто "Пафос" передчасно ховати. Це збалансована, організована команда, в якій кожен виконавець чітко знає свій маневр. В кіпріотів немає проблемних позицій на відміну від "Динамо", захисникам якого бракує стабільності.
"Пафос" не можна назвати командою свого поля, взявши на озброєння тактичну схему 4-4-2, кіпріоти намагаються не віддавати ініціативу, в них активні фланги. Ще одним козирем є досвід футболістів, деякі з них встигли пограти в серйозних чемпіонатах. У "Пафоса" – кваліфікований керманич – іспанець Хуан Карлос Карседо, який впродовж багатьох років був асистентом легендарного Унаї Емері.
Динамівцям слід бути готовими до чіпкої гри "Пафоса" в середньому блоці, вмілих підбирань, а також врахувати те, що в Лімассолі, де пройде матч-відповідь – вологий клімат й важко дихати. Наразі вважаю, що шанси в суперників – рівні", - зазначив Цимбал.


