"Динамо" – "Хамрун Спартанс" 3:0. Звіт про матч. Знову розгром та впевнений вихід до наступного раунду кваліфікації Ліги чемпіонів
Після перемоги з рахунком 3:0 на Мальті "Динамо" у поєдинку-відповідi приймало "Хамрун Спартанс" у Польщі на "Арені Люблін".
Враховуючи результат першого матчу, тренерський штаб зробив у стартовому складі команди цілих шість замін. Замість Попова у центрі оборони вийшов Біловар, Караваєв на правому фланзі захисту змінив Тимчика, Вівчаренко на лівому – Дубінчака.
У середній лінії місце травмованого Буяльського зайняв Пiхальонок, з перших хвилин на полі з'явилися Бражко і Волошин, тоді як Михайленко та Ярмоленко, які виходили в основі на перший матч, залишилися на лаві запасних.
Кияни розпочали гру з атак на ворота мальтійців і провели кілька гострих випадів, які, щоправда, вивіреними ударами не завершилися. А ось на 10-й хвилині киянам можна було хапатися за голову. Ванат не вдалося реалізувати вихід віч-на-віч, Кабаєву та Ванату - зіграти на добиванні.
З кутового, що послідував за цим епізодом, "біло-сині" відправили м'яч у сітку. Навіс з корнера замкнув Біловар, який прийшов на розіграш стандарту. Але святкування підопічних Шовковського було передчасним. Арбітр звернувся до VAR, зафіксував у центрбека "Динамо" гру рукою та гол скасував.
Що стосується "Хамрун Спартанс", то мальтійці здійснили кілька підходів до володінь Нещерета, заробили два кутові поспіль і навіть відзначилися неточним пострілом у виконанні Камензулі. Можна сказати, що особливих проблем гості до оборони киян не доставляли.
На 28-й хвилині рахунок став 1:0 на користь команди Шовковського. Бонелло від своїх воріт віддав передачу на Політо, той під пресингом зробив пас назад кіперу, але в цей момент вибіг Ванат, який опинився за спиною захисника, перехопив м'яч і без перешкод відправив круглого в сітку.
Незабаром "біло-сині" подвоїли свою перевагу. Класна комбінація зі швидким розіграшем м'яча завершилася передачею Шапаренка на порожні ворота, яку замкнув Бражко. Після цього могли забивати Ванат та Караваєв, але кіпер "Хамрун Спартанс" двічі врятував у гольових епізодах.
З огляду на фактично мертву інтригу у протистоянні, у перерві Шовковський провів дві заміни. Замість Ваната вийшов Пономаренко, а Кабаєв поступився місцем на полі Супрязі. У другому таймі динамівці виглядали розкутими та моментами загравалися.
Мальтійці, треба віддати їм належне, продовжували битися настільки, наскільки вистачало їхньої майстерності. А вистачало його максимум на те, щоб змусити Нещерета, що нудьгував у воротах, розім'ятися. Не більше.
"Динамо" вже не особливо хотіло остаточно добивати безпорадний "Хамрун Спартанс", тодi як гості нічого не могли протиставити "біло-синім" в атаці. На 70-й хвилині Волошин пробив у штангу, але зробив це зi становища поза грою.
І все ж таки м'яч влетів у сітку воріт гостей втретє. На 82-й хвилині після розіграшу кутового кияни виграли боротьбу у штрафному майданчику суперника, з круглим на ударній позиції опинився Михавко і більярдним ударом низом вразив дальній кут - 3:0. "Динамо" повторює результат першого матчу та впевнено виходить у наступний кваліфікаційний раунд.


