24 липня 2025 10:53

"Брентфорд" відмовився продавати нападника Вісса в "Ньюкасл"


Брентфорд відкинув пропозиції про трансфер свого нападника Йоана Вісса в Ньюкасл. Про це повідомляє видання The Athletic. "Сороки" готові були заплатити €25 млн за гравця ДР Конго.


Раніше з'являлася інформація про інтерес до 28-річного форварда з боку "Тоттенхема", який очолив екс-головний тренер "бджіл" Томас Франк, але офіційної пропозиції з боку клубу не було. Крім цього, за футболістом стежить «Ноттінгем Форест».


Минулого сезону Вісса взяв участь у 39 матчах у всіх турнірах, у яких він відзначився 20 голами та п'ятьма результативними передачами. Діюча трудова угода гравця з клубом розрахована до літа 2026 року. За оцінкою порталу Transfermarkt, ринкова вартість футболіста становить €32 млн.