7 липня 2025 23:51

УЄФА оштрафувала Мбаппе та ще двох гравців "Реала" за провокації в матчі з "Атлетико"

УЄФА виніс санкції щодо трьох футболістів «Реала» за підсумками матчу-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА з «Атлетико» (0:1, 4:2 (пен.)). Як повідомляє AS, форвард «вершкових» Кіліан Мбаппе був оштрафований на €30 тис., захисник Антоніо Рюдігер — на €40 тис., а півзахисник Даніель Себальос — на €20 тис.

Нагадаємо, футболістів звинуватили у провокації щодо фанатів суперника. Крім того, всі троє отримали умовну дискваліфікацію на один матч під егідою УЄФА, якщо таке повториться. Лінія захисту «Реала» ґрунтувалася на тому, що поведінка футболістів була відповіддю на дії фанатів, які кидали на поле предмети. Апеляція, проте, залишилася поза увагою.


Нагадаємо, мадридський «Реал» поступився «Атлетіко» у матчі-відповіді 1/8 фіналу ЛЧ на стадіоні «Сівітас Метрополітано» (0:1). З таким самим рахунком на користь «Реала» завершилася перша гра. У серії пенальті «Реал» виявився сильнішим.