Дюгаррі про Погба та "Монако": "Не бачу сенсу заявляти про мету зіграти на ЧС-2026 і брати на себе додатковий тиск. Він не грав 2 роки, ніхто не знає, чого він вартий зараз"
Крістоф Дюгаррі скептично оцінив шанси Поля Погба зіграти на ЧС-2026.
Раніше повідомлялося, що французький півзахисник, який відбув 18-місячну дискваліфікацію за допінг, підпише контракт із «Монако».
«Це здається мені безглуздим. Логічно, що на повернення Погба всі чекають з ентузіазмом. Він був видатним гравцем, який залишив слід у своєму поколінні та у французькому футболі. Мені подобався цей хлопець. Але коли я прочитав, що його мета – зіграти на чемпіонаті світу.
Він ставить собі за мету – чому б і ні? Але заявляти про це, я вважаю, надто поспішно. Я не бачу сенсу оголошувати про це, окрім як звалювати на себе додатковий тиск у клубі, який не може дозволити собі слабких місць. Ми говоримо про «Монако», у них є бюджет, зобов'язання, вони мають щороку грати у Лізі чемпіонів. Це не клуб невдах.
Ніхто не знає, чого вартий Погба зараз, скільки часу йому знадобиться, щоб повернутися на свій рівень, і як довго він зможе грати без травм. На якій позиції? Ми не знаємо. Якщо він хоче отримати шанс повернутися на свій рівень, я не говоритиму, що це неможливо, тому що у футболі немає нічого неможливого, але він не грав два роки. А відколи він грав на своєму реальному рівні, минуло цілих чотири роки.
Я не говорю, що в нього нічого не вийде. Але коли ви рухаєтеся в розумному темпі, шансів досягти успіху все одно більше шансів досягти успіху, ніж коли ви заявляєте, що ваша мета – чемпіонат світу 2026 року. Хлопче, ти вже чотири роки не був у своїй найкращій формі.
Йому потрібно знову відкрити для себе радість від футболу, це вже буде грандіозним досягненням. Але не варто покладати на нього забагато зобов'язань, завдань чи прерогатив», – сказав колишній гравець збірної Франції.


