"Арсенал" заплатить £5 млн за найдорожчого воротаря в історії футболу
Лондонський «Арсенал» заплатить за перехід іспанського воротаря Кепи Аррісабалаги викуп у розмірі £5 млн, повідомляє talkSPORT.
За даними джерела, «каноніри» шукають воротаря в пару Давиду Райє, оскільки бразилець Нето покине команду і повернеться до «Борнмута» після закінчення оренди. Зазначається, що Кепа стане першим новачком "Арсеналу" у літнє трансферне вікно. Його викуп у «Челсі» має коштувати лондонцям £5 млн.
Також повідомляється, що спочатку «Арсенал» розглядав варіант із покупкою голкіпера «Еспаньола» Жоана Гарсії, але іспанець вважав за краще продовжити кар'єру в «Барселоні».
Аррісабалазі 30 років, він належить «Челсі», але минулого сезону виступав за «Борнмут» на правах оренди. В активі іспанця 35 матчів у всіх турнірах у сезоні-2024/2025 та дев'ять «сухих» матчів. У 2018 році Аррісабалага став найдорожчим воротарем в історії футболу, перейшовши з «Атлетіко» до «Челсі» за €80 млн.


