Дзамбротта: "Мабуть, Індзагі залишиться, але "Інтеру" треба переглянути трансферну політику"
Колишній гравець "Ювентуса" та збірної Італії Джанлука Дзамбротта оцінив поразку "Інтера" від ПСЖ у фіналі Ліги чемпіонів з рахунком 0:5.
"Талановитих і молодих потрібно не тільки шукати, а ще й вміти правильно підписувати. І ще одне: Луїс Енріке виконав велику роботу, створивши команду, колектив. Раніше були лише наклейки з великими іменами, але вони не формували єдиного цілого.
Що думаю про "Інтер"? Завершити сезон із поразкою 0:5 – не найкраще відчуття. Два програні фінали за три роки – це важко. Так, ви дісталися до фіналу, але поразки болять. З таким складом "Інтер" виграв дуже мало навіть у чемпіонаті. Можна було досягти набагато більшого.
Потім Індзагі сказав, що почувається комфортно і спокійно. На мою думку, він залишиться, я б теж залишився, але разом із клубом потрібно переглянути трансферну політику. Щоб конкурувати з грандами, "Інтеру" треба витрачати кошти.
Цього року чемпіонат Італії був конкурентним – це треба визнати. Не було можливості згорнути вітрила і сконцентруватися на чомусь іншому. Але з таким складом "Інтер" точно міг показати більше в Серії А", - переконаний Дзамбротта.


