23 травня 2025 16:22

Президент Серії А відвідає матч "Наполі" в останньому турі чемпіонату

"Наполі" та "Інтер" хочуть, щоб церемонія нагородження кубком та золотими медалями за перемогу в чемпіонаті Італії пройшла сьогодні.


Матчі команд розпочнуться сьогодні одночасно, проте неаполітанці гратимуть удома з "Кальярі", а міланський клуб на виїзді зустрінеться з "Комо".

Враховуючи важливість гри, влада Неаполя організувала три великі екрани по всьому місту, де вболівальники, які не мають квитків на матч, можуть зібратися і подивитися поєдинок разом. Також у Неаполі разом із трофеєм та медалями буде перебувати президент Серії А Еціо Сімонеллі.


Чемпіонський парад на автобусах із відкритим верхом планується провести у неділю чи понеділок.


Що стосується "Інтера", то La Gazzetta dello Sport стверджує, що вони запросили проведення церемонії вручення трофею Серії А у Комо 23 травня, а не на "Джузеппе Меацца" у Мілані 25 травня, як планувалося.


Зараз "Інтер" випереджає "Наполі" на одне очко.