19 травня 2025 12:37

Кубарсі про сезон "Барси": "Ми сподіваємося, що наступний буде таким же вдалим чи навіть кращим. Це був чудовий рік для оборони, всі повинні бути задоволені"

Пау Кубарсі позитивно оцінив сезон "Барселони".


«Для нас все пройшло просто чудово, і ми сподіваємося, що наступний рік буде таким же вдалим чи навіть кращим.

Іньїго [Мартінес] – відмінний гравець. Рональд [Араухо], Андреас [Крістенсен] та Ерік [Гарсія] також виконали приголомшливу роботу. Це був чудовий рік для оборони, і всі мають бути задоволені.


Я багато років ділив роздягальню з Ламіном [Ямалем], йому ще багато чого доведеться довести. Уявіть собі, що буде далі. Сподіваюся, що він зможе принести нам багато радості. Якщо йому це подобається, то й ми задоволені.

На полі завжди має бути спокій, але якщо потрібно відсвяткувати за його межами, ми відсвяткуємо якнайкраще.


Я дуже спокійний, я завжди був спокійною дитиною. Хаві дав мені нагоду, я віддав усе, щоб показати, що я готовий. У мене є сім'я та друзі, які все мені пояснюють. Я намагаюся викладатися на тренуваннях і в матчах.

Тепер настав час відпочити, а наступного року, набравшись сил, викластися на повну і покращити новий сезон, який буде непростим», – сказав захисник «Барселони».