9 травня 2025 20:03

Руслан БАБЕНКО: "Перший тайм проти "Динамо" був яскравішим з нашого боку. Але ми б раділи, якби виграли"

Півзахисник "Полісся" Руслан Бабенко оцінив нічию в матчі з "Динамо" (0:0).


- Я не знаю чи вітати з нічийним результатом. Сьогодні команда навіть не раділа особливо.

- Раділи б, якби виграли. Нічийна гра і для нас це означає, що якщо ми два наступні матчі переможемо, то зможемо зайняти четверте місце. Ну, там ще як "Карпати" зіграють.


- Сьогодні "Полісся" нав'язало "Динамо" солідну боротьбу.

- Так, згоден. Мабуть, перший тайм був яскравішим з нашого боку, бо багато різноманітних атак і при довгих передачах багато було підбирань. Так ми створювали моменти. І білдап сьогодні непоганий був, Сарапій робив багато довгих передач. Сьогоднішня гра порадувала вболівальників. А ми намацали якусь свою гру. Будемо тримати позитивний настрій і намагатися виграти два наступні матчі.


- Здавалося, що сьогодні команда не відчувала тиску відповідальності, як у попередніх матчах.

- Ми домовлялися, що повинна бути легкість. Ми повинні цю удачу заслужити. Сьогодні кілька рикошетів потрапляли нам в ноги, ми це заслужили. Хочу привітати команду з гарною грою. Багато хто буде далі нас критикувати, але це не важливо, - підкреслив Бабенко.


Фото - ФК "Полісся"