5 травня 2025 18:11
У Путіна заявили про необхідність його зустрічі з Трампом
Фото - https://depositphotos.com/ua/
Прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков заявив про необхідність зустрічі правителя Росії Володимира Путіна з президентом Сполучених Штатів Дональдом Трампом, але конкретики поки немає.
"Ми з вами неодноразово говорили, що така зустріч (між Путіним і Трампом) явно на слуху, і багато в чому ми вважаємо, що вона, звичайно ж, необхідна", - заявив Пєсков.
За його словами, "але поки що якоїсь конкретики щодо цього немає". Пєсков сказав, що ця зустріч має бути відповідним чином підготовлена. "Це вимагає продовження контактів між Москвою і Вашингтоном, які були запущені і зараз тривають", - зазначив він.
У відповідь на питання про можливість зустрічі на Близькому Сході з президентом США Дональдом Трампом, який планує поїздку в регіон із 13 до 16 травня, Пєсков сказав, що у Путіна поки немає в планах поїздок на Близький Схід у середині травня.
Коментарі
Увійдіть в систему
або
Зареєструйтесь


