10 березня 2025 10:50

Аморім: "МЮ потрібно більше таких, як Фернандеш – не тільки через якості та характер. Він часом помиляється, але робить різницю з м'ячем і без нього"

Рубен Аморім похвалив Бруну Фернандеша після матчу з Арсеналом.

Учора "Манчестер Юнайтед" зіграв унічию з "Арсеналом" (1:1) у 28-му турі АПЛ. Бруну відзначився голом у доданий до 1-го тайму час.

«Очевидно, нам потрібно більше [таких гравців, як] Бруну. Справа не тільки в його якостях та характері. Часом він припускається помилок, але робить різницю як з м'ячем, так і без нього. Він бере гру на себе.


Він може дратуватися у певні моменти, які роблять йому болючішим, ніж будь-кому іншому. Я це розумію. Він хоче перемагати. Але він завжди доступний, може грати на різних позиціях, і коли нам потрібен гол та результативна передача, він завжди на місці», – сказав головний тренер «Манчестер Юнайтед».