Мойєс: "Нічия з "Ліверпулем" дуже багато означає для "Евертона"
Головний тренер "Евертона" Девід Мойєс прокоментував нічию в матчі 15-го туру АПЛ проти "Ліверпуля" (2:2).
«Цей матч займає особливе місце серед моїх моментів на Гудісон Парк через його значення. Те, що ми змогли відігратися на останніх хвилинах і досягти нічиєї, – це чудовий результат для нас. Атмосфера на стадіоні була фантастичною.
Вболівальники зробили все, щоб цей вечір став незабутнім, і команда відповіла тим самим. Ми не опускали руки, боролися до кінця. Нам трохи не вистачало якості, але ми знайшли спосіб урятувати цей матч.
Найважливіше для нас – набирати очки, щоб залишитись у Прем'єр-лізі. І те, що ми здобули одне очко у цьому матчі – це чудово. Ця нічия дуже багато для нас означає. Я задоволений тим, як команда працює, хоча нам ще потрібно багато покращити.
Але варто віддати належне гравцям – вони викладаються на повну, тому фанати їх підтримують. Так, ми маємо певні обмеження, але ми намагаємося їх мінімізувати.
Ми знали, що дербі – це завжди складна гра, особливо зараз, коли „Ліверпуль“ лідирує у чемпіонаті. Але сьогодні ми зробили все, що могли. Так, у Кубку ми зіграли не найкращим чином, але було символічно, що саме Тарковський забив, адже у суботу він провів не найкращий матч. Однак цього разу відзначився чудовим ударом. То справді був неймовірний момент.
Схоже, Іліман Ндіайє невдало вдарив по землі та пошкодив коліно. Ми поки що не знаємо, наскільки серйозна травма, але незабаром усе з'ясується», – сказав Мойєс.