11 лютого 2025 14:28

"Мілан" подасть скаргу на суддівство в матчі з "Емполі": "Ми залишилися в меншості, хоча суперники мали залишитися вдесятьох ще раніше. Неприйнятно"

"Мілан" подасть скаргу на суддівство в матчі з "Емполі".


"Россонері" здобули перемогу з рахунком 2:0 у 24-му турі Серії А. У цьому матчі Фікайо Томорі отримав дві жовті картки, другу - за фол на Лоренцо Коломбо, який, можливо, знаходився в офсайді. Гравець «Емполі» Лука Мар'януччі отримав пряму червону картку за удар п'ятою в пах Сантьяго Хіменесу.
Гра обслуговувала бригада арбітрів на чолі з Лукою Пайретто.

Радник власників «Мілану» Златан Ібрагімович заявив, що клуб звернеться до Італійської асоціації суддів (AIA).

«Я завжди прошу гравців бути ввічливими із суддею. У перерві я попросив суддю поважати гравців "Мілана". Я здивувався, що гравці нічого не сказали, тому, якби не пощастило, [Вокер] міг би вибути на рік.


Епізод із Томорі? Це наслідок того, що судді дали продовжити гру. Для нас це неприйнятно, ми надішлемо листа до AIA, це неприйнятна ситуація.

Ми залишилися в меншості, хоча суперники мали залишитися вдесятьох ще раніше через фол на Вокері. Я прошу поважати гравців «Мілана», – сказав Ібрагімович.