10 липня 2024 10:55

"Динамо" в Австрії: робота над командними взаємодіями напередодні першого спарингу

У другий робочий день тренувального збору київського «Динамо» в Австрії команда провела два тренування в австрійському Хохфільцені.


У вівторок у Тіролі встановилася спекотна погода. Тому динамівці проводять тренування зранку, коли ще не так спекотно, а також ввечері, коли температура повітря вже потроху спадає. Динамівський брендований автобус, на якому команда впродовж сезону їздить на виїзні матчі, і на якому пересувається і під час австрійського збору, доставив гравців на перше заняття близько десятої. До слова, тренуються кияни вже новими м’ячами, якими гратимуть у новому сезоні всі команди української Прем’єр-Ліги.


Під час ранкового гравці окрім ігрових вправ із м’ячем виконували важку бігову роботу. А розминка включала в себе в тому числі вправу, яку часто практикують бігуни-спринтери – біг з додатковим навантаженням. В кінці ж заняття гравці, вишикувавшись уздовж поля, виконали декілька кілька спринтів.

Тривала частина заняття була присвячена відпрацюванню взаємодій під час виходу з-під пресингу та переходу з оборони до атаки.


Натомість вечірня сесія, на радість гравців, не була обтяжена біговими вправами. Динамівці працювали над якістю передач, розподілившись на чотири групи у різних частинах поля, що виконували чотири різні вправи та мінялися по колу.


Далі був міні-турнір чотирьох команд з незвичними правилами – кожна команда мала обороняти та атакувати на двоє маленьких воріт, причому перед тим як забити м’яч треба було виконати декілька умов.


Також динамівці працювали над комбінаціями у завершальній фазі атак та їх завершенням. Нагадаємо, вже у середу «біло-сині» проведуть свій перший спаринг та австрійському зборі. Суперником нашої команди буде клуб 2-ї німецької Бундесліги «Падеборн».


Фото: ФК "Динамо"