10 липня 2024 09:21

"Це гравець збірної": екс-захисник команди України назвав футболіста "Динамо", якого повинен викликати Ребров

Колишній головний тренер Дніпра-1 Олександр Кучер висловився про свого експідопічного Олександра Піхальонка, який у це літнє трансферне вікно перебрався до Динамо.


Ексголовний тренер Дніпра-1 Олександр Кучер в інтерв’ю сайту Sport-express.ua оцінив перспективи півзахисника Олександра Піхальонка після переходу з дніпровського клубу до Динамо.


Експерт впевнений, що хавбек стабільно гратиме, попри велику конкуренцію в центрі поля біло-синіх.


«Якщо Динамо купило Піхальонка за такі гроші, то він буде грати, я в цьому впевнений, інакше не бачу сенсу в цьому трансфері. Піхальонок точно не гравець для лави запасних, він – основний. Думаю, Шовковський знайде для нього місце на полі».


Кучер відповів, чи не зробив Піхальонок помилку, що у свої 27 не спробував поїхати до Європи.


«Це його рішення, йому видніше. Думаю, якби він хотів у Європу, то поїхав би. Упевнений, що Піхальонка хотіло підписати не тільки Динамо, а і європейські клуби. Але Динамо – гранд українського футболу, постійно бореться за чемпіонство, виступає в єврокубках, тому Саша прийняв непогане рішення».


Наостанок спеціаліст поділився, що думає про те, що Піхальонок не потрапляє до національної збірної України.

«Для цього є Сергій Ребров і його помічники, які викликають гравців. Звичайно, мені б хотілося, щоб Піхальонок грав у збірній. Але, напевно, на цьому етапі в національній команді є сильніші футболісти на його позиції. До того ж у Саші була травма, можливо, через це його і не викликали на Євро».

При цьому сам Кучер вважає, що півзахисник гідний виступати за головну команду країни.

«Моя думка, що Піхальонок – це гравець збірної», – сказав Кучер.


Фото - ФК "Динамо"