25 червня 2024 21:10

Новини з табору збірної України: наша команда провела передматчеве тренування у Штутгарті

До місця третього матчу групового етапу Євро-2024 збірна України дісталася таким самим штибом, як і на попередню гру, — автобусом. Та й відстань від табору синьо-жовтих до Штутгарта не набагато більша, ніж до Дюссельдорфа: 217 км проти 198-ми (від готелю до готелю). Цю дистанцію український командний автобус подолав за без малого три години.


Після прибуття в готель команда відпочила буквально дві години й виїхала на офіційне тренування.

Арена у Штутгарті бере свій початок ще далекого 1929 року й має багату історію. Стадіон сім разів змінював свою назву й до Євро-2024 приймав матчі трьох футбольних форумів: чемпіонатів світу 1974-го та 2006 років, а також Євро-1988. А ще тут відбулися чотири фінали єврокубкових футбольних турнірів, чемпіонати світу та Європи з легкої атлетики.

Останню реновацію арена пережила саме перед поточним турніром — у 2022—2024 роках. Зокрема, було зведено нову центральну трибуну, а у підтрибунних приміщеннях зʼявилися великі LED-екрани, які дозволяють легко змінювати декорації змагань. Також нового вигляду набули й роздягальні.

На полі «Арена Штутгарт» синьо-жовті провели відповідне до моменту тренування: передігрове заняття — це завжди про награвання тактичної схеми на найближчий матч.

Сергій Ребров та його тренерський штаб спробували різні поєднання виконавців у моделі гри, обраній на вирішальне протистояння з Бельгією, яке стане історичною першою зустріччю команд на рівні національних збірних. Хто ввійде до числа перших 11-ти? Уже завтра за 75 хвилин до стартового свистка англійця Ентоні Тейлора ми всі дізнаємося вибір Сергія Реброва.

Нагадаємо, що матч Україна — Бельгія розпочнеться о 19:00 за київським часом.


Фото - УАФ