25 червня 2024 18:46

Сергій СИДОРЧУК: "Зараз я сконцентрований лише на нашій грі та на нашому результаті"

Півзахисник національної збірної України Сергій Сидорчук разом із головним тренером Сергієм Ребровим узяв участь у пресконференції напередодні третього матчу на Євро-2024, проти команди Бельгії.


— Наскільки хлопці готові морально до поєдинку?

— Звичайно, ми готові. Але коли ти дуже гучно про щось говориш, то від цього буде ще гучніше відлуння. Краще ми будемо мовчати й робити те, що від нас залежить. Подивимося, що ми зможемо показати.

— Ви граєте в Бельгії. Що значитиме для вас ця гра?

— Насамперед я хочу подякувати громадянам Бельгії, оскільки в мене зараз багато хороших моментів у цій країні. Це стосується школи, дітей, магазинів — усі добре ставляться до мене. Але завтра моя родина буде підтримувати Україну.

— За двох нічиїх в останньому турі в нашій групі збірна України не зможе вийти в плей-оф, тобто із чотирма очками ми не зможемо пройти далі. Водночас є команди, яким для цього вистачить і трьох очок. Чи справедливо це?

— На Євро-2020 ми вийшли з групи із трьома очками, тож усе закономірно.

— Що означатиме для збірної та країни вихід у плей-оф?

— Для збірної — те, що ми виконали першу місію. Для країни — те, що ми продовжили цю казку на кілька днів. Усі ми розуміємо, що зараз нелегкі часи, Україна у стані війни. Для людей кожна така подія важить дуже багато.

— Чи будете ви стежити за перебігом подій у паралельній грі?

— Зараз я сконцентрований лише на нашій грі та на нашому результаті.

— Як впливатимуть спекотні погодні умови на гру?

— Обидві команди будуть в однакових умовах. Добре, що матч розпочнеться трохи пізніше. Гадаю, буде трохи прохолодніше.