25 червня 2024 15:20

Друга група динамівців пройшла медобстеження

Сьогодні відбувся другий день традиційного передсезонного медобстеження гравців першої команди «Динамо» у столичному «Добробуті».


З самого ранку гравці почали прибувати до лікарні, аби почергово відвідувати кабінети профільних спеціалістів, проходити тести та здавати аналізи.


Нагадаємо, команда Олександра Шовковського розпочала роботу у неділю, провівши перше тренування на тренувальній базі у Віті-Литовській. Протягом двох днів, у понеділок та вівторок вранці, дві групи пройшли планове медобстеження, ввечері проводячи тренування.


Про стан гравців «Динамо» після відпустки розповів лікар команди Ігор Конівець:


- Два рази на рік футболісти повинні проходити медичні обстеження, аби ми могли краще контролювати їхній стан – фізичний, емоціональний, психологічний. Під час планових медобстежень гравці обов’язково проходять дослідження ЕХО серця, УЗД черевної порожнини, обстеження судин голови та шиї, консультації у лора, невропатолога та загальний аналіз крові. Хлопці перебувають у гарному настрої, фізична форма непогана. Видно, що хлопці підтримували дієту, свій фізичний стан.


Фото: ФК "Динамо"