19 червня 2024 20:40

Новий тренер "Полісся" оцінив жеребкування Ліги конференцій

«Полісся» за підсумками жеребкування 2-го раунду кваліфікації Ліги конференцій випало зіграти проти словенської «Олімпії». Жереб оцінив новий тренер житомирської команди Імад Ашур.


– Імаде, як прокоментуєте жеребкування для «Полісся» чи стало воно вдалим?

По-перше, хочу привітати житомирян та всіх причетних до клубу з історичним жеребкуванням. Звісно, жеребкування було вдалим, бо нам, нарешті, вдалось дізнатись, хто буде суперником (посміхається). Ми маємо з повагою ставитися до кожного колективу, який протягом сезону в чемпіонаті своєї країни доводив свою професійну придатність і отримував право змагатися на міжнародній арені. Особливості та складнощі цього шляху можуть знати лише люди, які причетні до процесу. Тому з повагою відносимось до «Олімпії» і їх шляху, який привів їх до зустрічі з нами.


– Як вважаєте, хто буде фаворитом пари та чому?

Залишимо це питання для незалежних аналітиків і фахівців. Результат будь-якого протистояння вирішує гра і наша готовність до кожного епізоду, кожної миттєвості на полі. Прогнози - це лише наша фантазія, аж поки вони не будуть підтверджені, або скасовані реальністю.


– Матч-відповідь на умовно домашньому полі дасть нам перевагу?

Перевагу нам зможе дати лише ретельна підготовка до сезону.


– Як команда сприйняла саме цього суперника?

Спокійно. Гравці зосередженні на своєму процесі. Наразі у нас насичений щоденний графік: багато інформації, вимогливі тренування з першого дня. Але є ясність і це добре, бо невизначеності в нашому житті й так вистачає.


– Скільки часу «Полісся» буде готуватися конкретно на гру проти «Олімпії»?

Все буде залежати від того, як швидко ми зробимо прогрес в адаптації до наших принципів гри. На цьому наразі весь фокус. Аналітична група вже почне свою ретельну підготовчу роботу, а ми повернемо нашу увагу до контексту суперника трохи згодом.


Фото: ФК "Полiсся"