19 червня 2024 14:28
1

Російська модель, якій приписують стосунки з Мудриком, показала подаровані квіти з ініціалами "ММ". Вона перебуває у Москві

Російська фітнес-модель Віолетта Грачова в сториз свого інстаграму опублікували світлини зі святкування дня народження та показала подарунки, які отримала. На одному з таких кадрів серед букетів троянд можна помітити записку.


«Happy birthday my love. MM», – написано на ній:Також можна побачити, що перебуває вона в московському готелі:Ініціали «ММ» у своїх соцмережах використовує зокрема й вінгер збірної України Михайло Мудрик. Але, звісно ж, ми не можемо стверджувати, що цей букет Грачовій надіслав саме він:Нагадаємо, в мережі вже неодноразово ширились чутки про зв'язок російської моделі із вінгером «Челсі». Коротко, що їх пов'язує:

Вподобайки на фото. Михайло підписався на російську модель та пролайкав їй дописи:У Віолетти Грачової з'явилась світлина у футболці лондонського «Челсі»:Мудрик у своєму інстаграмі хизувався краєвидами Лондона, відзнятими під час польоту на гелікоптері. Водночас подібне відео з'явилось і на акаунті російської фітнес-моделі:Також футболіст збірної України неодноразово писав Віолетті коментарі:


а почему бы ей не показать свой цветок?))