18 червня 2024 23:24
3

"Це була ганьба!". Вацко розніс гравців збірної України за їхню гру в матчі проти Румунії

Віктор Вацко поділився думками та враженнями після матчу збірної України на Євро-2024 у матчі проти Румунії.


«Це була ганьба! Розумієте, зараз можна багато чого розповідати: тактика, контроль мʼяча, переміщення, двієчки-трієчки, ще якусь модну наукову х**ню сучасного футболу, але факт же в іншому - найсильніше покоління в історії українського футболу обіср**ось. Давайте будемо говорити прямо в своєму першому матчі на Євро - 2024.


300 мільйонів, 150 мільйонів, 100 мільйонів, 70 мільйонів, 50 мільйонів. Давайте президенти, менеджери, агенти, давайте фантазуйте в оцінці своїх гравців, а їх обіграли дід з чемпіонату Саудівської Аравії, пацан з Серії Б і запасний аутсайдера Ла Ліги. Розповідайте, найсильніше покоління, найкраща збірна історії, гравці топ чемпіонатів, дійдуть до півфіналу – вперед, давайте розповідати».

Хоч не тріпайтесь раніше сроку, скажем ГОП як перескосим. Звідки всі взяли що ми повинні виграти в Румунії. Грать треба в футбол і не бити по зіркам
чего оно самое сильное ?шева ребров слабее нынешних были ?что ты несешь пургу дятел?
Сховати

динамо машына, кроме Шевы и Реброва там никого, сопоставимого им по таланту, по сути, и не было. Как-то выезжали чисто на динамовском костяке и сыгранности.