16 червня 2024 12:52
4

Медведчук закликає до окупації Одеси, якщо Україна не підпише капітуляцію

Кум Путіна і колишній глава забороненої партії "ОПЗЖ" Віктор Медведчук закликає до окупації Одеси та інших міст, якщо Україна не погодиться на капітуляцію, запропоновану Росією.


Джерело: Медведчук в інтерв'ю ТАСС


Деталі: Медведчук заявив, що РФ повинна окупувати "Одесу та інші міста", якщо Київ відмовиться від путінської "мирної пропозиції", в якій той закликає віддати чотири області та Крим, а також погодитися на позаблоковий статус.


Колишній депутат Ради також повторив кремлівські наративи про "ляльководів заходу", "партії війни", "нелегітимного Зеленського", "антинародний режим" тощо.


Пряма мова Медведчука: "Дуже влучний вираз - "звільняти" ("Одесу та інші міста" - ред.).


Інтереси безпеки Росії диктують необхідність подальших бойових дій з метою боротьби з неонацистським режимом для досягнення повної демілітаризації та денацифікації.


При цьому добре видно, що інтереси режиму Зеленського та інтереси українського народу прямо протилежні. Українці хочуть миру, а Зеленський із західними ляльководами - війни, навіть ціною винищення українського народу. І цей народ потрібно від цієї злочинної нацистської влади звільняти".

Якщо зло не покарано, то воно повертається. А ще його партнери по ОПЗЖ сидять у ВР та активно підголосовують Офісу президента і їх не чіпають. Зло треба карати. Це закон
Сучонок
Пора уже цю тварь на шибеницю !!!
а что мешает параше взять и на зло западу -перестать истребление украинского народа?