12 червня 2024 11:29
4

Молдова – Україна: УЄФА припустився помилки після гола Яремчука

Контрольний матч між збірними Молдови та України запам'ятався серйозною помилкою трансляторів поєдинку.

Роман Яремчук вивів збірну України вперед вже на 2-й хвилині, але транслятор допустився серйозної помилки, вказавши, що саме Молдова повела в рахунку.

Ба більше, в титрах вивели, що гол забив нападник збірної Молдови Іон Ніколаеску, який також виступає під 9-м номером. Щоправда, дуже швидко помилку виправили, вказавши правильного автора гола.

Нагадаємо, що збірна України розбила Молдову (4:0). Голами відзначились Яремчук, Циганков, Довбик та Судаков.

До чого тут УЄФА ? Це товарняк. Транслятор матчу - молдавське телебачення, яке надає картинку всім охочим
А ще в кінці матчу в результаті написали що гол забив Ярмоленко, а не Яремчук
_болельщиК, коли команди йшли на перерву, то показали, що автор першого голу Ярмоленко. І 1:0 на користь Молдови було (я почав дивитися з 3-ї хв., без звуку, і дуже дивувався, що потім показали в повторі гол Яремчука). Після матчу інформація була правильною. Ось чомусь в закордонних трансляціях різні помилки спостерігав не раз. До честі українських телевізійників у міжнародних матчах такого роду помилок не пригадую.