11 червня 2024 16:00

Роберто МОРАЛЕС: "Попередній матч проти Польщі не повинен викликати розпачу"

Відомий український журналіст, коментатор відеосервісу MEGOGO і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Роберто Моралес підготував прогноз на товариський матч Молдова – Україна.


- Останній матч підготовки до Євро для команди Сергія Реброва. Як на мене, попередній матч проти Польщі не має викликати розпачу. Зіграли дійсно поганенько, але від самого початку той матч й розраховувався як найбільш експериментальний, адже проти Німеччини грали основою і тепер проти Молдови має бути склад максимально наближений до того, який вийде проти Румунії.


Нинішня збірна Молдови на чолі з Сергєм Клєщенком команда дуже скромна – з усього складу варто відзначити нападника нідерландського «Хееренвена» Йона Ніколаеску та захисника львівських «Карпат» Владислава Бабогло. Багаторічний лідер півзахисту Артур Йоніце нині виступає в «Лекко», котрий представляє третій італійський дивізіон.


8-го червня Молдова у Кишиніві приймала в товариському матчі Кіпр і перемогла з рахунком 3:2.


Чекаємо на спокійну гру України основою, обережну, аби не отримати травм. Тому підсумкова перевага в рахунку на користь нашої команди не буде великою. Припустимо перемогу в один гол.