6 червня 2024 16:15

"Ніяких рухів по трансферу Краснопіра не було": в "Оболоні" відреагували на інформацію про трансфер найкращого бомбардира

За інформацією телеграм-каналу «ТаТоТаке», Рух придбав найкращого бомбардира Оболоні (сім голів і один асист у минулому сезоні) – нападника молодіжної збірної України – Ігоря Краснопіра.Сайт «Український футбол» зателефонував директору Оболоні Олександру Різниченку, щоб дізнатись офіційну позицію клубу.


«В даний час Краснопір знаходиться на контракті в Оболоні, його документи тут. Зараз він поїхав на збір із олімпійською збірною»


– Олександре Івановичу, телеграм-канал «ТаТоТаке» написав, що Рух придав Ігора Краснопіра в Оболоні. Це правда?

– Точно що – та то таке. На даний момент ця інформація не відповідає дійсності. Я вам заявляю про це офіційно. Ніяких рухів по трансферу Краснопіра не було. В даний час Краснопір знаходиться на контракті в Оболоні, його документи тут. Зараз він поїхав на збір із олімпійською збірною.


– Тобто Рух на вас не виходив з приводу трансфера Краснопіра?

– На мене ніхто не виходив і такої інформації у мене не має. Я сьогодні зустрічався із президентом Оболоні і він також мені нічого з цього приводу не сказав. Думаю, якби була пропозиція, то він би мені сказав.


– Оболонь готова до перемовин щодо трансферу Краснопіра, якщо надійде хороша пропозиція?

– По-перше, ми повинні запитати думку самого футболіста. По-друге, рішення прийматиме керівництво. В Оболоні футболісти не раби. Якщо комусь некомфортно, він хоче або не хоче грати у іншому місці, то будемо розмовляти. Поки с Краснопіром на цю тему ми не спілкувалися.


«Це наш авторитет, тому красти футболістів в нас ніхто не буде. У Краснопіра ще рік контракту з Оболонню»


– Чи була взимку пропозиція від Руха з приводу Краснопіра?

– Взимку перед Оболонню стояла задача – залишитися в УПЛ. Можливо, на вищому рівні розмови якісь і були, але наш президент категорично тоді заявив, що Краснопір залишається в клубі.


– Раніше Оболонь деякі футболісти залигали безкоштовно, а тут може бути трансфер за гроші. Ви готові будете відпустити Краснопіра?

– Це наш авторитет, тому красти футболістів в нас ніхто не буде. У Краснопіра ще рік контракту з Оболонню. Якщо надійде пропозиція, то керівництво її розгляне і прийме рішення. Я не можу виключати спілкування між собою президентів клубів, але на даний час ніхто ніяких рухів з приводу трансфера Краснопіра не робив. Тому мені було дивно почути цю інформацію. Зараз Краснопір – гравець Оболоні!


Фото: ФК "Оболонь"