6 червня 2024 11:21
1

"Суму трансферу хай "Динамо" називає. Або "Шахтар". У "Дніпрі-1" прокоментували перехід Піхальонка

Комерційний директор «Дніпра-1» В’ячеслав Фрідман ексклюзивно для Тribuna.com прокоментував трансфер Олександра Піхальонка в «Динамо».


- Розкажіть про статус «Шахтаря» в переході Піхальонка в «Динамо». Інсайдери розповідали про те, що «Дніпро-1» мав узгодити перехід з донецьким клубом.


- Я чув, що Бурбас звинуватив «Дніпро-1» у змові з «Динамо», але в нас немає дурнів у клубі, щоб звʼязуватись з потужною юридичною службою «Шахтаря» і штрафними санкціями. Це нісенітниця.

До нас звернулося «Динамо» із пропозицією. Ми зустрілись із Суркісом, все обговорили. Я йому пояснив, що за умовами контракту, який ми уклали з «Шахтарем» при покупці Олександра, ми повинні повідомити про це донецький клуб.

Ми зробили все чесно, повідомили. «Шахтар» подумав і у відповідь вирішив зробити зворотний трансфер Піхальонка. Але, як я розумію, не зміг домовитись з гравцем.

Після цього «Шахтар» надіслав нам лист, що вони не проти переходу. Ми тільки повинні підтвердити правильність цифри [суми трансферу]. Нам все одно було, куди продавати Піхальонка — в «Динамо» чи «Шахтар». У нього рік контракту залишався, треба було його продавати.

- Чи готові назвати суму, заплачену за Олександра?

- Ні. Суму хай «Динамо» називає. Або «Шахтар». Не хочу називати якісь цифри.


Фото - СК «Дніпро-1»

Браво, Саня! Всё сделал правильно! Не получилось нихрена у ржавых.

P.S. Бурбас... Никак не успокоиться.